Jesteśmy dobrze zorganizowani, szanujemy Twój i nasz czas. Dlatego starannie i skrupulatnie powadzimy Twoje sprawy księgowe i zapisujemy wszystkie dokumenty. Wysłane deklaracje oraz poświadczenia odbioru gromadzimy na przygotowanej dla Ciebie przestrzeni dyskowej lub, jak wolisz, wysyłamy je do Ciebie emailem. Skany faktury archiwizowane są w systemie księgowym. Wszystko po to aby było przejrzyście, szybko i prosto.

Wszystko co musisz zrobić to wysłać nam skany swoich dokumentów kosztowych oraz w przypadku gdy prowadzisz Księgi Handlowe także wyciągi bankowe.

Skany dokumentów kosztowych możesz wykonać nawet telefonem komórkowym przy pomocy bezpłatnej aplikacji do skanowania. Najlepiej robić to na bieżąco. Zeskanowane dokumenty udostępniasz nam wysyłając je emailem lub wysyłając je wprost z telefonu na założone przez nas dla Ciebie konto w chmurze. Wyciągi bankowe przesyłasz mailem – w formacie PDF oraz MT940.

Oryginały dokumentów zostają u Ciebie, masz do nich stały dostęp. Wysłane skany możesz w każdej chwili podejrzeć w systemie księgowym, do którego masz dostęp 24h na dobę.

Faktury możesz wystawiać w naszym systemie lub wystawiać z innego, wygodnego dla Ciebie systemu. Gdy wystawiasz je w systemie, który Tobie udostępnimy mamy do nich od razu dostęp. Gdy robisz to w innym programie prosimy abyś wysyłał nam na bieżąco skany wystawionych dokumentów.

Dokumenty możesz dostarczać nam na różne sposoby. Wysyłać skany na adres mailowy, wysyłać skany na konto, które założymy dla Ciebie, a nawet dostarczać dokumenty osobiście jeśli preferujesz taką formę kontaktu.

Otrzymane dokumenty księgujemy do systemu, do którego masz dostęp 24 h na dobę. W każdej chwili, na bieżąco możesz sprawdzić co zostało zapisane i jakie są prognozy podatków.

Korzystamy z dwóch systemów – w zależności od tego czy masz księgowość w formie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPIR) czy w formie Ksiąg Handlowych (KH) czyli tak zwanej pełnej księgowości.

Jeśli powierzysz nam prowadzenie kadr, wystawiamy umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, przygotowujemy listy płac, rachunki do umów, obliczamy urlopy.

Wyliczamy składki, które powinieneś odprowadzić za pracowników do ZUS oraz US, przygotowujemy odpowiednie deklaracje i wysyłamy je. Ty dostajesz urzędowe poświadczenia odbioru oraz kopię wysłanych deklaracji. Wszystkie informacje i dokumenty otrzymujesz on nas na adres mailowy.

Składamy w urzędach wygenerowane deklaracje. Na Twój dysk w chmurze zapisujemy Urzędowe poświadczenia odbioru oraz wysłane dokumenty. Do wszystkiego masz dostęp na bieżąco.

Nowoczesne systemy i programy księgowe, z których korzystamy umożliwiają nam przyznanie Ci dostępu do wprowadzonych i wysłanych do urzędów dokumentów. Jednym słowem masz dostęp online 24h na dobę do wszystkich wprowadzonych zapisów, wysłanych deklaracji i prognoz podatku. Zawsze jesteś na bieżąco.

Jeśli powierzysz nam prowadzenie spraw pracowniczych na bieżąco możesz sprawdzać wykorzystane urlopy, podpisane Umowy i wypłacone wynagrodzenia.